+48 514 521 676

biuro@artdelarte.pl

Dobra strona internetowa


Dodatek, czy podstawa działalności?

Strona internetowa kluczem do pozyskania klientów

Dwudziesty pierwszy wiek to doba wielkiego rozwoju technologicznego. Każdego dnia świat zmienia się coraz bardziej, trudno jest nadążyć za nieustannie pojawiającymi się nowinkami. Żeby jednak nadążać za tym światem i mieć pewność, że prowadzona firma będzie dostrzegana, trzeba jak tylko można wykorzystywać wszelkie udogodnienia. Warto przede wszystkim pamiętać o tym, jak ważne jest odpowiednie reklamowanie się w internecie. Dzisiaj, jeśli firma nie ma swojej strony, a także nie jest podlinkowana pod liczne media społecznościowe, po prostu może nie mieć klientów. Dlatego tak ważne jest, by postarać się o profesjonalną witrynę dla swojego przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorstwo w erze internetu

Pierwsze co robi potencjalny klient, gdy poszukuje idealnego usługodawcy dla siebie jest wyszukanie w internecie interesującego go terminu. Prawdopodobnie ów potencjalny klient sięgnie po pierwszą witrynę, na którą natrafi. Możliwe, że przejrzy pierwszą stronę wyszukiwania, ale prawie na pewno nigdy nie zainteresuje się dalszymi wynikami, dlatego właśnie tak istotne jest, by strona firmy była w pierwszej dziesiątce wyszukiwań. Projektowanie stron www to nie wykonanie prostej strony z gotowego szablonu. Potrzeba fachowców, którzy wykonają zlecenie zgodnie ze standardami Google'a, co sprawi, że strona będzie lepiej widoczna w sieci.

Odpowiedni projekt strony www kluczem do sukcesu

Kolejnym niezwykle ważnym elementem jest czytelność strony. Co z tego, że klient dotrze do naszej witryny, jeśli nie będzie potrafił się po niej poruszać? Projektowanie witryn internetowych zakłada nie tylko ich widoczność, ale również przydatność. Strona koniecznie musi być przejrzysta i estetyczna. Nie warto iść w efekciarstwo, należy przede wszystkim pokazać klientowi, że jesteśmy profesjonalni i damy mu dokładnie to, czego oczekuje. W skonstruowaniu takiej strony www pomogą specjaliści od marketingu oraz programiści tworzący strony.

Media społecznościowe a sukces witryny

Dodatkowym czynnikiem pomagającym wpływać nie tylko na pozycje w wyszukiwarkach, ale także na popularność naszej witryny jest reklamowanie się w mediach społecznościowych. Na Facebooku, czy Twitterze można dodawać informacje mniej formalne, tylko oczywiście nie w nadmiarze. Memy, zdjęcia, czy filmy promujące firmę będą tutaj całkowicie na miejscu. Projektowanie stron internetowych dla firm - jeśli ma być zrealizowane skutecznie, na etapie budowy zakłada połączenie tych elementów w jedną spójną całość. By osiągnąć sukces w dowolnej branży trzeba być widocznym w sieci, a także mieć czym zainteresować klientów. By osiągnąć satysfakcjonujący poziom, należy starać się współpracować tylko z prawdziwymi fachowcami. Zaprojektują dla nas stronę, logo, zadbają o pozycje w wyszukiwaniach. To są właśnie elementy, które zapewnią rozwój firmie.

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt

Opinie naszych klientów

Sprawdź opinie w Google ›

Zamów indywidualną wycenę ›