+48 514 521 676

biuro@artdelarte.pl

Druk


Materiały reklamowe i projekty graficzne

Druk cyfrowy i offsetowy

W zakresie drukowania materiałów reklamowych współpracujemy ze sprawdzonymi na przestrzeni lat i zarazem najlepszymi partnerami biznesowymi na rynku. Najlepsi, czyli nie najdrożsi, ale zarazem świadczący wysoką jakość usług. Druk projektów realizowany jest na maszynach cyfrowych, a także offsetowych, co pozwala na optymalizację kosztów poszczególnych zamówień. Niższe nakłady i takie, które wymagają personalizacji już od jednej sztuki drukujemy cyfrowo. Większe, nastawione na produkcję tego samego wzoru nakłady realizowane są z kolei w technice offsetowej.

Druk projektów realizowany jest na maszynach cyfrowych, a także offsetowych, co pozwala na optymalizację kosztów poszczególnych zamówień. Niższe nakłady i takie, które wymagają personalizacji już od jednej sztuki drukujemy cyfrowo (np. ulotki z unikalnym kodem rabatowym do sklepu internetowego, czy imienne zaproszenia). Większe, nastawione na powtarzalną produkcję tego samego wzoru nakłady realizowane są z kolei w technice offsetowej. Mając do dyspozycji obie możliwości możemy zaproponować realizację zgodną z oczekiwaniami zamawiającego, a także co jest równie ważne – odpowiadającą faktycznemu nakładowi pracy koniecznemu do wypełnienia zamówienia.

Na każdym etapie współpracy podpowiadamy optymalne rozwiązania – począwszy od projektu graficznego aż do druku. Jesteśmy świadomi, iż niekiedy zawiłe zagadnienia techniczne nie są wszystkim znane i często klienci zdają się na naszą opinię i doświadczenie. Pomagamy w doborze odpowiedniej gramatury i ewentualnych uszlachetnień, a w przypadku niektórych zamówień także podłoża do druku. W związku z bogatymi możliwościami realizacji każdego z projektów – na etapie ustaleń przed samym drukiem informujemy kompleksowo o tym, jakie opcje i w jakiej cenie możemy zaoferować. Dzięki temu nasi klienci podejmują świadome decyzje.

Co daje możliwość druku w obu technikach (cyfrowej i offsetowej)? Dzięki temu możliwe jest przede wszystkim dostosowanie nie tylko kosztów druku, ale i terminu do potrzeb zamawiającego. Ze względu na możliwość szybszego druku cyfrowego – jest on stosowany nie tylko dla najniższych nakładów, ale także dla zamówień „na wczoraj”. Przygotowanie maszyny drukującej w tej technice jest szybsze, niż w przypadku druku offsetowego. Docelowy termin zależy również od obłożenia innymi pracami i zajętości maszyny drukującej, jednak w dużym uproszczeniu tak to właśnie wygląda. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć, jakie terminy możemy zaoferować dla poszczególnych realizacji.

Od projektu do druku

Projektujemy i drukujemy, dzięki czemu kompleksowo obsługujemy firmy z zakresu tworzenia realizacji graficznych na potrzeby druku. Jest to dla nas ważne, ale dla naszych klientów jeszcze ważniejsze. Zazwyczaj obsługujemy naszych klientów całościowo, natomiast współpracujemy także z firmami, które zlecają u nas tylko i wyłącznie druk swoich projektów. W przypadku drugiej wspomnianej opcji za każdym razem należy pamiętać o tym, aby dostarczane do nas pliki były odpowiednio przygotowane do druku. Jeżeli zdarzy się sytuacja, w której takowe nie będą i konieczne będzie dodatkowa praca z naszej strony – zajmiemy się tym w ramach świadczonych przez nas usług.

Nasza misja „Od projektu do druku” wypracowywana na przestrzeni lat pozwoliła na zoptymalizowanie czasu pracy koniecznego do przejścia od projektu graficznego do jego druku i otrzymania fizycznej formy realizacji. Tworzone za naszym pośrednictwem projekty materiałów reklamowych zawsze przygotowujemy do druku na etapie projektowania i po akceptacji wizualizacji. Wydawałoby się to oczywiste, natomiast realizowane jest to w ramach jednej usługi i nie musimy po etapie projektowania wygospodarowywać dodatkowego czasu na etap związany z osobnym przygotowaniem danego projektu do druku.

Współpracujemy z kilkoma drukarniami. Każda z nich oferuje szeroki wachlarz możliwych do druku realizacji, jednak doskonale wiemy, w czym poszczególni partnerzy najbardziej się specjalizują. Doświadczenie pozwala nam na doradzanie z zakresu druku i wybór najbardziej odpowiednich drukarni dla naszych klientów. W zależności od potrzeb produkcji – wizytówki możemy zrealizować u innego partnera, niż np. banery. Docelowo nie muszą się Państwo o to martwić, ponieważ nasi klienci wszystkie zamówienia realizują za naszym pośrednictwem.

Drukując za naszym pośrednictwem mają Państwo gwarancję otrzymania produktu zgodnego ze specyfikacją techniczną, a także wykonanego w oparciu o przedstawioną na etapie projektowania wizualizację. Wszystko to ma znaczenie i przekłada się na zadowolenie zamawiających firm i osób prywatnych. Obsługujemy pojedyncze zamówienia, ale również stawiamy na szeroką i długoterminową współpracę, dzięki której nasi klienci mogą zyskać nie tylko niższe ceny, niż standardowe, ale również druk bez konieczności wcześniejszej przedpłaty. Dzięki temu zamówienia mogą przebiegać jeszcze sprawniej.

Indywidualna realizacja w Art Delarte
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Druk w Art Delarte - cennik

Wycena druku materiałów reklamowych przeprowadzana jest zawsze na podstawie wcześniejszego zapytania (telefonicznego lub mailowego). W związku możliwymi dynamicznymi zmianami cen nie przedstawiamy na stronie internetowej odgórnego cennika za druk poszczególnych realizacji. Jeżeli zapytanie wpisuje się w zamówienie systemowe (np. druk teczek firmowych z posiadanego wykrojnika, wizytówek, plakatów, lub ulotek w standardowym formacie), to koszt jesteśmy w stanie podać właściwie od razu po weryfikacji dostępności materiałów koniecznych do realizacji wydruku.

W sytuacji, w której zapytanie jest niestandardowe i wymaga ręcznego przeliczenia jego kosztów – na samą wycenę niekiedy trzeba poczekać trochę dłużej. Za każdym razem wraz z kosztami druku informujemy naszych klientów o przewidywalnym terminie potrzebnym na realizację zamówienia. Wspomniana powyżej dostępność materiałów niezbędnych do realizacji druku ma znaczenie przede wszystkim dla zamówień bardzo niestandardowych (np. z użyciem farb z palety PANTONE), lub sezonowych (np. kalendarze książkowe z gotowym kalendarium).

Niektóre zamówienia oprócz weryfikacji dostępności materiałów wymagają także przygotowania dodatkowych elementów niezbędnych do finalizacji druku. Jednym z nich może być konieczność realizacji indywidualnego wykrojnika i matrycy (np. na potrzeby produkcji toreb reklamowych o zdefiniowanym, niestandardowym rozmiarze). W związku z pełną personalizacją w takich sytuacjach do ceny druku należy doliczyć dodatkowe koszty. Wymienione aspekty wpływają również na wydłużenie czasu realizacji. Ewentualne dodatkowe koszty, które mogą się pojawić poza standardowymi wyliczeniami dotyczą w szczególności spersonalizowanych i indywidualnych produktów.

Elementów wpływających na koszt produkcji jest wiele. Mnogość możliwości nie ogranicza się do faktu samego druku i wyboru spośród możliwości dostępnych materiałów, ale również do terminów. Przy niektórych zamówieniach wydłużenie czasu realizacji może wpłynąć na obniżenie jego kosztów. Analogicznie – skrócenie terminu druku (jeżeli fizycznie jest taka możliwość) skutkować może podniesieniem ceny zamówienia. Drukowanie w trybie ekspresowym możliwe jest do podjęcia w sytuacji, gdy pozwala na to czas i zajętość maszyn. Wszystkie zapytania są w związku z tym rozpatrywane w trybie indywidualnym.

Zamów indywidualną wycenę druku

PDF Ogólne warunki współpracy

Co możemy wydrukować?

Śmiałe stwierdzenie, że drukujemy prawie wszystko i prawie na wszystkim jest prawdziwe. Co to oznacza w praktyce? Realizujemy usługę druku w zakresie standardowych zamówień systemowych. Drukujemy również projekty z indywidualnych wykrojników, wraz z nietypowymi uszlachetnieniami i niestandardowymi formatami dostosowanymi do zamówienia. Drukujemy także na nietypowych podłożach. Wszystko zależy od efektu, który ma być finalnie osiągnięty i oczekiwań naszych klientów. Niekiedy ogranicza nas jedynie opłacalność realizacji, którą ocenia podmiot zamawiający. Drukujemy m.in.:

Wizytówki

Ulotki

Plakaty

Katalogi firmowe

Papier firmowy

Koperty firmowe

Teczki firmowe

Notesy

Vouchery

Menu restauracji

Kalendarze

Banery i billboardy

Roll-upy

Opakowania

Pieczątki, naklejki i etykiety

Flagi

Torby papierowe i bawełniane

Podłoża twarde (np. płyty plexi, PVC, dibond)

Odzież

Gadżety reklamowe (np. pendrive, kubki)

Niestandardowe realizacje

Zamów projekt dla siebie
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Druk materiałów reklamowych w Art Delarte

Portfolio

Cennik

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt

Opinie naszych klientów

Sprawdź opinie w Google ›

Zamów indywidualną wycenę ›