+48 514 521 676

biuro@artdelarte.pl

Druk


Materiały reklamowe i projekty graficzne

Druk cyfrowy i offsetowy

W zakresie drukowania materiałów reklamowych współpracujemy ze sprawdzonymi na przestrzeni lat i zarazem najlepszymi partnerami biznesowymi na rynku. Najlepsi, czyli nie najdrożsi, ale zarazem świadczący wysoką jakość usług. Druk projektów realizowany jest na maszynach cyfrowych, a także offsetowych, co pozwala na optymalizację kosztów poszczególnych zamówień. Niższe nakłady i takie, które wymagają personalizacji już od jednej sztuki drukujemy cyfrowo. Większe, nastawione na produkcję tego samego wzoru nakłady realizowane są z kolei w technice offsetowej.

Druk projektów realizowany jest na maszynach cyfrowych, a także offsetowych, co pozwala na optymalizację kosztów poszczególnych zamówień. Niższe nakłady i takie, które wymagają personalizacji już od jednej sztuki drukujemy cyfrowo (np. ulotki z unikalnym kodem rabatowym do sklepu internetowego, czy imienne zaproszenia). Większe, nastawione na powtarzalną produkcję tego samego wzoru nakłady realizowane są z kolei w technice offsetowej. Mając do dyspozycji obie możliwości możemy zaproponować realizację zgodną z oczekiwaniami zamawiającego, a także co jest równie ważne – odpowiadającą faktycznemu nakładowi pracy koniecznemu do wypełnienia zamówienia.

Na każdym etapie współpracy podpowiadamy optymalne rozwiązania – począwszy od projektu graficznego aż do druku. Jesteśmy świadomi, iż niekiedy zawiłe zagadnienia techniczne nie są wszystkim znane i często klienci zdają się na naszą opinię i doświadczenie. Pomagamy w doborze odpowiedniej gramatury i ewentualnych uszlachetnień, a w przypadku niektórych zamówień także podłoża do druku. W związku z bogatymi możliwościami realizacji każdego z projektów – na etapie ustaleń przed samym drukiem informujemy kompleksowo o tym, jakie opcje i w jakiej cenie możemy zaoferować. Dzięki temu nasi klienci podejmują świadome decyzje.

Co daje możliwość druku w obu technikach (cyfrowej i offsetowej)? Dzięki temu możliwe jest przede wszystkim dostosowanie nie tylko kosztów druku, ale i terminu do potrzeb zamawiającego. Ze względu na możliwość szybszego druku cyfrowego – jest on stosowany nie tylko dla najniższych nakładów, ale także dla zamówień „na wczoraj”. Przygotowanie maszyny drukującej w tej technice jest szybsze, niż w przypadku druku offsetowego. Docelowy termin zależy również od obłożenia innymi pracami i zajętości maszyny drukującej, jednak w dużym uproszczeniu tak to właśnie wygląda. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć, jakie terminy możemy zaoferować dla poszczególnych realizacji.

Od projektu do druku

Projektujemy i drukujemy, dzięki czemu kompleksowo obsługujemy firmy z zakresu tworzenia realizacji graficznych na potrzeby druku. Jest to dla nas ważne, ale dla naszych klientów jeszcze ważniejsze. Zazwyczaj obsługujemy naszych klientów całościowo, natomiast współpracujemy także z firmami, które zlecają u nas tylko i wyłącznie druk swoich projektów. W przypadku drugiej wspomnianej opcji za każdym razem należy pamiętać o tym, aby dostarczane do nas pliki były odpowiednio przygotowane do druku. Jeżeli zdarzy się sytuacja, w której takowe nie będą i konieczne będzie dodatkowa praca z naszej strony – zajmiemy się tym w ramach świadczonych przez nas usług.

Nasza misja „Od projektu do druku” wypracowywana na przestrzeni lat pozwoliła na zoptymalizowanie czasu pracy koniecznego do przejścia od projektu graficznego do jego druku i otrzymania fizycznej formy realizacji. Tworzone za naszym pośrednictwem projekty materiałów reklamowych zawsze przygotowujemy do druku na etapie projektowania i po akceptacji wizualizacji. Wydawałoby się to oczywiste, natomiast realizowane jest to w ramach jednej usługi i nie musimy po etapie projektowania wygospodarowywać dodatkowego czasu na etap związany z osobnym przygotowaniem danego projektu do druku.

Współpracujemy z kilkoma drukarniami. Każda z nich oferuje szeroki wachlarz możliwych do druku realizacji, jednak doskonale wiemy, w czym poszczególni partnerzy najbardziej się specjalizują. Doświadczenie pozwala nam na doradzanie z zakresu druku i wybór najbardziej odpowiednich drukarni dla naszych klientów. W zależności od potrzeb produkcji – wizytówki możemy zrealizować u innego partnera, niż np. banery. Docelowo nie muszą się Państwo o to martwić, ponieważ nasi klienci wszystkie zamówienia realizują za naszym pośrednictwem.

Drukując za naszym pośrednictwem mają Państwo gwarancję otrzymania produktu zgodnego ze specyfikacją techniczną, a także wykonanego w oparciu o przedstawioną na etapie projektowania wizualizację. Wszystko to ma znaczenie i przekłada się na zadowolenie zamawiających firm i osób prywatnych. Obsługujemy pojedyncze zamówienia, ale również stawiamy na szeroką i długoterminową współpracę, dzięki której nasi klienci mogą zyskać nie tylko niższe ceny, niż standardowe, ale również druk bez konieczności wcześniejszej przedpłaty. Dzięki temu zamówienia mogą przebiegać jeszcze sprawniej.

Indywidualna realizacja w Art Delarte
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Druk w Art Delarte - cennik

Wycena druku materiałów reklamowych przeprowadzana jest zawsze na podstawie wcześniejszego zapytania (telefonicznego lub mailowego). W związku możliwymi dynamicznymi zmianami cen nie przedstawiamy na stronie internetowej odgórnego cennika za druk poszczególnych realizacji. Jeżeli zapytanie wpisuje się w zamówienie systemowe (np. druk teczek firmowych z posiadanego wykrojnika, wizytówek, plakatów, lub ulotek w standardowym formacie), to koszt jesteśmy w stanie podać właściwie od razu po weryfikacji dostępności materiałów koniecznych do realizacji wydruku.

W sytuacji, w której zapytanie jest niestandardowe i wymaga ręcznego przeliczenia jego kosztów – na samą wycenę niekiedy trzeba poczekać trochę dłużej. Za każdym razem wraz z kosztami druku informujemy naszych klientów o przewidywalnym terminie potrzebnym na realizację zamówienia. Wspomniana powyżej dostępność materiałów niezbędnych do realizacji druku ma znaczenie przede wszystkim dla zamówień bardzo niestandardowych (np. z użyciem farb z palety PANTONE), lub sezonowych (np. kalendarze książkowe z gotowym kalendarium).

Niektóre zamówienia oprócz weryfikacji dostępności materiałów wymagają także przygotowania dodatkowych elementów niezbędnych do finalizacji druku. Jednym z nich może być konieczność realizacji indywidualnego wykrojnika i matrycy (np. na potrzeby produkcji toreb reklamowych o zdefiniowanym, niestandardowym rozmiarze). W związku z pełną personalizacją w takich sytuacjach do ceny druku należy doliczyć dodatkowe koszty. Wymienione aspekty wpływają również na wydłużenie czasu realizacji. Ewentualne dodatkowe koszty, które mogą się pojawić poza standardowymi wyliczeniami dotyczą w szczególności spersonalizowanych i indywidualnych produktów.

Elementów wpływających na koszt produkcji jest wiele. Mnogość możliwości nie ogranicza się do faktu samego druku i wyboru spośród możliwości dostępnych materiałów, ale również do terminów. Przy niektórych zamówieniach wydłużenie czasu realizacji może wpłynąć na obniżenie jego kosztów. Analogicznie – skrócenie terminu druku (jeżeli fizycznie jest taka możliwość) skutkować może podniesieniem ceny zamówienia. Drukowanie w trybie ekspresowym możliwe jest do podjęcia w sytuacji, gdy pozwala na to czas i zajętość maszyn. Wszystkie zapytania są w związku z tym rozpatrywane w trybie indywidualnym.

Zamów indywidualną wycenę druku

PDF Ogólne warunki współpracy

Co możemy wydrukować?

Śmiałe stwierdzenie, że drukujemy prawie wszystko i prawie na wszystkim jest prawdziwe. Co to oznacza w praktyce? Realizujemy usługę druku w zakresie standardowych zamówień systemowych. Drukujemy również projekty z indywidualnych wykrojników, wraz z nietypowymi uszlachetnieniami i niestandardowymi formatami dostosowanymi do zamówienia. Drukujemy także na nietypowych podłożach. Wszystko zależy od efektu, który ma być finalnie osiągnięty i oczekiwań naszych klientów. Niekiedy ogranicza nas jedynie opłacalność realizacji, którą ocenia podmiot zamawiający. Drukujemy m.in.:

Wizytówki
Wizytówki

Ulotki
Ulotki

Plakaty
Plakaty

Katalogi firmowe
Katalogi firmowe

Papier firmowy
Papier firmowy

Koperty firmowe
Koperty firmowe

Teczki firmowe
Teczki firmowe

Notesy
Notesy

Vouchery
Vouchery

Menu restauracji
Menu restauracji

Kalendarze
Kalendarze

Banery i billboardy
Banery i billboardy

Roll-upy
Roll-upy

Opakowania
Opakowania

Pieczątki, naklejki i etykiety
Pieczątki, naklejki i etykiety

Flagi
Flagi

Torby
Torby

Podłoża twarde (np. płyty plexi, PVC, dibond)
Podłoża twarde (np. płyty plexi, PVC, dibond)

Odzież
Odzież

Gadżety reklamowe (np. pendrive, kubki)
Gadżety reklamowe (np. pendrive, kubki)

Niestandardowe realizacje
Niestandardowe realizacje

Zamów projekt dla siebie
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Druk materiałów reklamowych w Art Delarte

Portfolio

Cennik

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt

Zamów indywidualną wycenę ›