+48 514 521 676

biuro@artdelarte.pl

Kalendarze


Projektowanie i druk - trójdzielne, ścienne i książkowe

Projektowanie kalendarzy

Tworzymy kalendarze na indywidualne zamówienie. Przy ich projektowaniu wykorzystujemy sprawdzone formy i formaty, jednak zawsze stawiamy na maksymalną personalizację nie tylko projektu graficznego, ale również docelowego druku. Największym zainteresowaniem cieszą się kalendarze wiszące (trójdzielne i jednodzielne), listwowane, a także książkowe. Oprócz wspomnianych kalendarzy nasi klienci wybierają często również m.in. kalendarze na spirali, klejone, biurkowe i inne mniej popularne rozwiązania, które są odzwierciedleniem ich potrzeb i preferencji.

Kalendarze wiszące, stojące, książkowe – niezależnie od wyboru oferujemy najpopularniejsze formy kalendarzy z zawsze aktualnym kalendarium na kolejny rok kalendarzowy. Zapewniamy indywidualny projekt i druk najwyższej jakości z wybranymi uszlachetnieniami. Spersonalizowane kalendarze z indywidualnym projektem graficznym wyśmienicie prezentują się nie tylko w biurze, ale również doskonale sprawdzają się jako świąteczny lub noworoczny podarunek dla najbliższych i dalszych kontrahentów. Jest to idealny nośnik reklamy, który przez cały rok będzie przypominał klientom o naszej firmie.

Aby projekt kalendarza mógł zachować indywidualny charakter, musi być zrealizowany zgodnie z identyfikacją firmy, lub przynajmniej z jej stylem i charakterem. Tworząc projekty kalendarzy skupiamy się nie tylko na ich ogólnej oprawie graficznej, ale również na detalach, które docelowo wpływają na to, czy dana realizacja przyciąga uwagę, świadczy o dbałości, schludności i profesjonalizmie firmy, której reklama jest zawarta na wydruku. Dostosowujemy kalendarze do grupy odbiorców, do której ma trafić wydruk. Każdy aspekt ma znaczenie i wpływa na ostateczny odbiór realizacji.

Kalendarze - portfolio

Przygotowujemy nasze realizacje do prezentacji na stronie. Zapraszamy wkrótce.

Projektowanie i druk kalendarzy - cennik

Wszystkie prace związane z projektowaniem i drukiem kalendarzy wyceniane są indywidualnie.

Zamów indywidualną wycenę kalendarzy

PDF Ogólne warunki współpracy

Wykonujemy również katalogi firmowe
Projekty i druk

Sprawdź ofertę ›

Od czego zależy cena projektu i druku kalendarzy?

Istnieje wiele czynników, które wpływają na koszt za projekt i druk kalendarzy. Każdy z nich ma znaczenie, a wszystkie zebrane razem docelowo przekładają się na finalną cenę. Aby móc dokonać wyceny musimy poczynić ustalenia, które na samym ich końcu dadzą nam możliwość oszacowania zakresu prac potrzebnych do stworzenia wymarzonych kalendarzy dla naszych klientów. Rodzaj finalnego produktu wpływa bezpośrednio na możliwość jego personalizacji w określonym odgórnie wymiarze, co ma ogromne znaczenie, ponieważ inaczej będzie realizowany projekt np. przy realizacji kalendarzy listwowanych z indywidualnymi kalendariami na 12 miesięcy, niż przy produkcji kalendarzy książkowych z tłoczonym logo.

Pierwszym etapem ustaleń jest określenie wspomnianego typu finalnego produktu. Po ustaleniu rodzaju kalendarza przechodzimy do omówienia jego wizualnych aspektów, czyli projektu graficznego. W zależności od wyboru rodzaju kalendarza (np. ścienny, książkowy, biurkowy) mamy możliwość indywidualnego zaprojektowania określonych płaszczyzn, co jest wynikową wykrojników i produkcji samych kalendarzy. Projekt graficzny może być minimalistyczny (np. logo z danymi teleadresowymi w kolorystyce firmowej), bądź też bardzo rozbudowany zawierający wiele danych, zdjęć i stron (np. w przypadku kalendarzy na spirali).

Wracając do samej formy i formatu zamawianych kalendarzy – jeżeli są już wybrane, to następnie kwestiami wpływającymi na cenę są przede wszystkim nakład i ewentualne dodatkowe uszlachetnienia. W szczególności liczba zamawianych sztuk jest kluczowa, ponieważ w przeliczeniu na sztukę, najbardziej opłacalne są wyższe nakłady. Jest to związane m.in. z samym kosztem minimalnym za rozpoczęcie produkcji. Uszlachetnienia (np. foliowanie, lakier 3D główki kalendarza) także wpływają na koszt ostateczny. Wspólne ustalenia poczynione jeszcze przed projektem graficznym pozwalają za każdym razem na przedstawienie naszym klientom rzetelnej wyceny za całą realizację.

Druk kalendarzy

Jakie kalendarze możemy wydrukować? Skupiając się tylko na najbardziej popularnych opcjach – są to m.in.: kalendarze wiszące spiralowane i listwowane (różne formaty), trójdzielne i jednodzielne (różne uszlachetnienia główki), planery, piramidki spiralowane i klejone, książkowe z tłoczeniami, a także inne mniej standardowe formy. Możliwości jest naprawdę wiele. Każdy kalendarz ma możliwość głębszej personalizacji – np. przy kalendarzach wiszących trójdzielnych i jednodzielnych głównym elementem wyróżniającym (oprócz oprawy graficznej) jest główka, czyli góra kalendarza, którą można zrealizować na wiele sposobów.

Kalendarze wiszące na spirali, lub listowane (oprócz w pełni indywidualnej grafiki) możemy wydrukować w kilku formatach z różnym kolorem spirali, lub listwy i w wybranej gramaturze papieru wraz z foliowaniem. Kalendarze książkowe z tłoczonym logo firmy i kalendariami do wyboru? Również znajdują się w naszej ofercie. Są to tylko przykłady, które nie wyczerpują możliwości technologicznych i tego, w jaki sposób możemy spersonalizować druk kalendarzy dla naszych klientów. Po pełną ofertę zawsze zapraszamy w drugiej części roku, kiedy „sezon kalendarzowy” nabiera tempa.

Na druk kalendarzy nigdy nie warto czekać do samego końca roku, ponieważ terminy realizacji w ostatnim kwartale są zawsze dłuższe. Do projektowania i druku kalendarzy podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy finalny produkt do oczekiwań i potrzeb klienta. Na etapie ustaleń zawsze doradzamy optymalne rozwiązania. Z reguły wydrukowane kalendarze trafiają do kontrahentów firmy, które składają u nas zamówienie i dlatego wiemy, jak bardzo istotny jest fakt ich jak najlepszej realizacji – stanowią one bowiem wizytówkę firmy, z którą klienci naszych klientów mają styczność przez cały rok kalendarzowy.

Projektowanie i druk kalendarzy w Art Delarte

Portfolio

Cennik

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt

Opinie naszych klientów

Sprawdź opinie w Google ›

Zamów indywidualną wycenę ›