+48 514 521 676

biuro@artdelarte.pl

fb.com/artdelarte

Katalogi firmowe

projektowanie i druk katalogów firmowych

Projektowanie katalogów firmowych

Katalogi reklamowe doskonale spełniają swoje zadanie przy prezentacji niewielkiej (minimalna liczba stron wewnętrznych to 4), jak i obszernej oferty firmy. Wybrany format i określona przez Klienta liczba stron pozwalają na dostosowanie zawartości do ostatecznego wyglądu katalogu ofertowego. Katalogi firmowe mogą występować w wersjach klejonych, szytych lub spiralowanych - w zależności od indywidualnych preferencji zamawiającego. Ostateczną wersję zaprojektowanego katalogu można wydrukować, ale również wysłać do swoich kontrahentów w formacie PDF, lub też udostępnić możliwość jego bezpośredniego pobrania ze strony internetowej firmy.

Najpopularniejsze formaty katalogów reklamowych: A4, A5, A6, DL, 12 x 12 cm, 21 x 21 cm.

Katalogi - cennik

Wszystkie prace związane z projektowaniem i drukiem katalogów wyceniane są indywidualnie.

Zamów indywidualną wycenę katalogów

PDF OWW

Katalogi firmowe - portfolio

Europol Custom Railings - katalog produktów Europool - katalog produktów Kraina Parkietu - katalog produktów Liberti - katalog produktów Pysense - katalog produktów Sowelo - katalog produktów Województwo Kujawsko-Pomorskie - rewitalizacja w perspektywie finansowej 2014-2020

Projekt i druk katalogów i folderów w jednym miejscu

Współpracujemy z jednymi z najlepszych drukarni w branży. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą jakość nie tylko samego projektu, ale także druku katalogów i folderów reklamowych. Większe zamówienia realizujemy w technice offsetowej, niższe nakłady w cyfrowej. Doskonała jakość oferowanych realizacji to dla nas priorytet. Druk katalogów firmowych następuje w Toruniu (a także przy współpracy z drukarniami zamiejscowymi), jednak naszą ofertę kierujemy do firm znajdujących się na terenie całej Polski. Oferujemy wysyłkę kurierem lub możliwość odbioru osobistego.

Dysponujemy wieloma standardowymi formatami katalogów firmowych. Najpopularniejsze z nich to: A4, A5, A6, DL, 12 x 12 cm, 21 x 21 cm.

Katalogi i foldery reklamowe - dlaczego warto je mieć?

Wydruk katalogów to ważny krok dla firmy. Są one bowiem często pierwszym linkiem łączącym konsumenta z daną marką. Odbiorca przegląda przedstawioną w nich ofertę oraz poszczególne przedmioty, jednocześnie, mimowolnie wyrabiając sobie opinię o danej firmie. Pierwsze wrażenia są niezwykle ważne, można wręcz powiedzieć, że kluczowe dla pozytywnego odbioru marki i chęci dalszego zapoznania się z jej ofertą. Katalogi i foldery reklamowe to doskonały sposób na zaprezentowanie swojej firmy z jak najlepszej strony nie tylko potencjalnym klientom, ale także partnerom biznesowym.

Profesjonalny projekt katalogu w Art Delarte

Jako firma specjalizująca się w projektowaniu na potrzeby stron internetowych i druku, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia szata graficzna przy wszelkiego rodzaju narzędziach marketingowych. Z tego powodu właśnie przy projektowaniu katalogów firmowych zwracamy szczególną uwagę na każdy, nawet najmniejszy aspekt identyfikacji wizualnej. Jest to niezwykle istotne, aby całość prezentowała się spójnie i estetycznie. Wiemy doskonale, jak należy wykonać projekt katalogu, by wyeksponować najistotniejsze informacje. Najważniejszą z punktu widzenia klienta, czy też potencjalnego partnera biznesowego cechą jest bowiem czytelność i przejrzystość — zarówno pod względem merytorycznym, jak i graficznym.

Razem osiągniemy więcej!

Przed przystąpieniem do projektowania folderów ustalamy z klientami dokładnie wspólną wizję. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się uwzględnić wszystkie uwagi. Oczywiście mamy świadomość, że pierwszy projekt katalogów reklamowych może nie spełniać w pełni oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu dajemy możliwość wprowadzenia pięciu poprawek w cenie, z czego jedna stanowi zestaw zmian wprowadzanych jednorazowo. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałe odwzorowanie wspólnie wypracowanej wizji. Podczas projektowania katalogów w Toruniu nasza praca opiera się na współpracy i wzajemnym zrozumieniu.

Katalogi firmowe w Art Delarte

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt

Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego COVID-19

Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego COVID-19
Projekt realizowany jest dzięki Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Celem projektu jest: wyposażenie prowadzonego punktu handlu detalicznego w urządzenie filtrujące powietrze.
Dofinansowanie z projektu z UE: 1.930,12 zł.