+48 514 521 676

biuro@artdelarte.pl

fb.com/artdelarte

Menu restauracji i cenniki

karty alkoholi, projektowanie i druk

Projektowanie menu restauracji, kart alkoholi i cenników

Cenniki, a także karty alkoholi, menu restauracji, barów, klubów obejmujące potrawy i napoje najczęściej przybierają format dwustronnych lub kilkustronicowych kart formatu A4 lub A3. Dobór odpowiedniego projektu jest niesamowicie ważny. Ewentualne wyłamanie się ze standardu pozwoli lokalowi wyróżnić się na tle konkurencji, natomiast zachowanie tradycyjnego formatu podkreśla z kolei przywiązanie do sprawdzonych rozwiązań.

Menu restauracji i cenniki w Art Delarte - cennik

Basic Realizacja 1 projektu graficznego (1 strona) z 5 poprawkami.

Liczba projektów
1

Rozpoczęcie prac
3 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
indywidualnie
-

Silver Realizacja 3 projektów graficznych (1 strona) z 5 poprawkami.

Liczba projektów
3

Rozpoczęcie prac
4 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
indywidualnie
-

Gold Realizacja 5 projektów graficznych (1 strona) z 5 poprawkami.

Liczba projektów
5

Rozpoczęcie prac
5 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
indywidualnie
-

Premium Przygotowanie indywidualnej oferty.

Liczba projektów
indywidualnie

Rozpoczęcie prac
indywidualnie

Liczba poprawek
indywidualnie

Cena netto od
indywidualnie
-

Zamów indywidualny projekt menu restauracji, karty alkoholi / cennika

PDF OWW

Projektowanie menu restauracji, kart alkoholi i cenników - portfolio

Menu restauracji A3 | Cucina Wilanów Restaurant & Wine Bar Menu alkoholi A4 składane do 1/2 A4 | Legal Cakes Menu restauracji A3 składane do A4 | Legal Cakes Menu deserów A4 składane do 1/2 A4 | Legal Cakes Menu restauracji A4 składane do 1/2 A4 | Restauracja Bacówka Menu napojów A4 składane do A5 | Restauracja Bacówka Menu restauracji A3 | Pizzeria Soprano Menu lunch A5 | Pizzeria Soprano Menu restauracji A4 | Restauracja Pod Sosnami Menu restauracji A3 | Restauracja Raffalko Karta alkoholi 1/2 A4 | Restauracja Raffalko Menu restauracji A4 składane do DL w C | Restauracja Tęczowa Karta win A4 składana do 1/2 A4 | Restauracja Tęczowa Menu restauracji A4 | Restauracja Weranda Menu restauracji A4 | Restauracja Stacja Burger Cennik A4 | Strefa Piękna Menu A4 | Street31 Menu alkoholi 3 x 1/2 A4 | Street31 Menu alkoholi A4 | Westburger

Karty menu do Twojej restauracji stworzone w Toruniu

Niezależnie od wyboru - zaprojektujemy dla Państwa nowoczesną kartę menu / alkoholi lub cennik w dowolnie wybranym formacie. Jako specjaliści od identyfikacji wizualnej doskonale wiemy, jak podejmować współpracę, by jej owocem stały się wysokojakościowe produkty podkreślające ducha i charakter danego miejsca. Stworzymy dla każdej restauracji projekt menu dostosowany do jej indywidualnych potrzeb. Służymy wsparciem na każdym etapie procesu, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek zastrzeżeń oferujemy możliwość wprowadzenia niezbędnych poprawek. Tworzymy karty menu do restauracji w Toruniu dla klientów z całej Polski, które będą mogły być wydrukowane na papierze najwyższej jakości z możliwością jego dodatkowego uszlachetnienia.

Druk menu restauracji, kart alkoholi i cenników

W ramach realizacji kompleksowego zamówienia po wykonaniu projektu graficznego oferujemy druk menu restauracji i cenników w wybranym przez Państwa nakładzie i formacie.

Menu restauracji, karty alkoholi i cenniki w Art Delarte

Karty menu - jak stworzyć ciekawy projekt?

Dobry projekt karty menu ma bardzo duży wpływ na ostateczny wybór, którego dokonują klienci restauracji. Ważne przede wszystkim jest, aby karta była przejrzysta i czytelna - to między innymi od tego zależy, czy gość nie zniechęci się do przeglądania kolejnych stron. Dodatkowo w przypadku karty menu dla restauracji odpowiedni projekt może wyróżnić poszczególne propozycje i sprawić, że staną się one atrakcyjniejsze dla klienta. Warto jednak pamiętać, że w przypadku poprawy czytelności dużo sprowadza się do układu i liczby ozdobników. Kluczem do sukcesu jest odpowiedni zamysł wedle tak zwanego "złotego trójkąta", czyli trzech obszarów na karcie menu, na które konsumenci patrzą najczęściej.

Menu do restauracji - małego bistro lub bardziej wykwintnego lokalu

Przy projektowaniu menu restauracji dużo także zależy od specyfiki danego miejsca. Karta powinna bowiem wizualnie pasować do całości wystroju wnętrza i charakteru dań. Jeśli jest to miejsce serwujące wykwintne potrawy, lepiej wykorzystać przejrzysty, klasyczny szablon niezawierający zbyt wielu elementów. Inaczej wygląda sytuacja, jeśli tworzy się projekt menu do restauracji dla nieco lepiej rozpoznawalnego i modnego lokalu gastronomicznego, którego klientelę w większości stanowią młodzi ludzie. Wówczas dobrze jest wykorzystać nietuzinkowe elementy, które będą reprezentować tożsamość i charakter danego miejsca.

Art Delarte - profesjonalne projektowanie menu restauracji

Stworzenie ciekawego menu restauracyjnego może wydawać się w teorii łatwym zadaniem, w praktyce jednak wymaga znajomości wielu niuansów. Zlecenie wykonania profesjonalnej karty specjalistom, mającym ekspercką wiedzę w dziedzinie tworzenia projektów dla branży gastronomicznej, gwarantuje otrzymanie gotowego produktu spełniającego wszelkie oczekiwania klienta. W Art Delarte do każdego zlecenia podchodzimy terminowo i kompleksowo, a współpracę opieramy na wzajemnym zrozumieniu. Pomimo, że cały proces drukowania i projektowania menu restauracji odbywa się w Toruniu, ofertę kierujemy do przedsiębiorców działających na terenie całej Polski. W trakcie realizacji pozostajemy w ciągłym kontakcie z naszymi klientami bez względu na dzielący nas dystans. Oprócz odebrania zamówienia osobiście, oferujemy także opcję wysyłki kart w cenie druku. Zaufaj naszemu doświadczeniu - zapraszamy do kontaktu!

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt

Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego COVID-19

Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego COVID-19
Projekt realizowany jest dzięki Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Celem projektu jest: wyposażenie prowadzonego punktu handlu detalicznego w urządzenie filtrujące powietrze.
Dofinansowanie z projektu z UE: 1.930,12 zł.