+48 514 521 676

biuro@artdelarte.pl

Plakaty


Projektowanie i druk plakatów

Projektowanie plakatów

Drukowana reklama może przybierać różne formy, jedną z nich jest plakat (wydruk jednostronny lub dwustronny o minimalnym formacie wielkości A3, zdarzają się również mniejsze wydruki formatu A4). Głównym celem plakatów jest informowanie o nadchodzących wydarzeniach, ale również reklamowanie działalności firmy, bądź wybranej linii produktów lub świadczonych usług. Treść merytoryczna ubrana w odpowiednią dla tej reklamy formę graficzną daje możliwość dotarcia do dużego grona odbiorców w krótkim czasie.

Wykonane zlecenie w ostatecznej formie przekazujemy w postaci gotowej do druku zachęcając przy tym do skorzystania z naszej oferty wydruku zaprojektowanych plakatów. Plakaty jednostronne lub dwustronne: A4, A3, A2, A1, A0, B3, B2, B1, B0.

Projekty plakatów - portfolio

Plakat | Anwil Plakat | Anwil Plakat | Berek - Bawialnia z Kawiarnią Plakat | Data Source Plakat | Edu-Lex Plakat | Fliker Plakat | GeekSchool Plakat | Premium Consulting Plakat | PTC Plakat | Stratolog Plakat | Stratolog

Projektowanie plakatów w Art Delarte - cennik

Basic Realizacja 1 projektu graficznego (1 strona) z 5 poprawkami.

Liczba projektów
1

Rozpoczęcie prac
3 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
200 zł
246 zł brutto

Silver Realizacja 3 projektów graficznych (1 strona) z 5 poprawkami.

Liczba projektów
3

Rozpoczęcie prac
4 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
400 zł
492 zł brutto

Gold Realizacja 5 projektów graficznych (1 strona) z 5 poprawkami.

Liczba projektów
5

Rozpoczęcie prac
5 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
600 zł
738 zł brutto

Premium Przygotowanie indywidualnej oferty.

Liczba projektów
indywidualnie

Rozpoczęcie prac
indywidualnie

Liczba poprawek
indywidualnie

Cena netto od
indywidualnie
-

Zamów indywidualny projekt plakatu

PDF Ogólne warunki współpracy

Plakat reklamowy jako współczesna forma reklamy

Czy tradycyjne reklamy odeszły już w niepamięć? W dobie sprzedaży internetowej i marketingu online mogłoby się wydawać, że techniki, które były powszechnie używane jeszcze niedawno, dziś uważane są za przestarzałe i mało skuteczne. Prawda jest jednak taka, że najskuteczniejszą reklamą w dzisiejszych czasach jest łączenie ze sobą kilku różnych metod. Plakat reklamowy jest niezwykle ważnym narzędziem marketing-mixu, który jest powszechnie stosowany przez różnorodne przedsiębiorstwa. Dlaczego właśnie on? Pod uwagę bierze się przede wszystkim budżet. Stosunek skuteczności plakatów do ich ceny jest bardzo korzystny, zwłaszcza jeśli mowa o rynku lokalnym. Marketing-mixing to jedna z najmniej kosztownych form reklamy.

Wykonujemy również ulotki
Projektowanie i druk

Sprawdź ofertę ›

Czy plakaty reklamowe są skuteczne?

Zjawisko psychologiczne zwane efektem czystej ekspozycji wpływa na tendencję do zmian afektywnego ustosunkowania wobec danego obiektu jako rezultat zwiększenia liczby kontaktu z nim. Innymi słowy - ludzie lubią to, co już znają. Co ciekawe, nawet jeśli nie zdają sobie sprawy z tego, że już kiedyś daną rzecz widzieli, mogą mieć z nią automatyczne pozytywne skojarzenia. Efekt ten ma bardzo duży wpływ na sukces przy okazji drukowania plakatów reklamowych. Cykliczne mijanie ich na ulicach sprawia, że dany obraz pozostaje w pamięci odbiorców, wywołując tym samym automatycznie przyjazne skojarzenia. W praktyce oznacza to, że nawet jeśli przechodzące po ulicy osoby jedynie "rzucą okiem" na wiszące na niej plakaty, ich druk wcale nie poszedł na marne. Przyczyniają się one bowiem do tworzenia pozytywnych skojarzeń z daną marką.

Jak powinny wyglądać projekty plakatów?

Aby skutecznie wykorzystać wydruk plakatów należy jednak mieć na uwadze ich design. Jako forma identyfikacji wizualnej marki, powinien on zawierać elementy dla niej charakterystyczne. Mowa tu o odpowiedniej kolorystyce i wykorzystaniu znaków rozpoznawczych firmy, takich jak logo, brand hero, kolorystyka itd. W projektach plakatów bardzo ważna jest kreatywność - cenione są niebanalne rozwiązania, które wyróżniają się na tle konkurencji. Im bardziej unikatowa forma, tym większa szansa, że wzbudzi ona zainteresowanie przechodniów. Ogromną zaletą tworzenia plakatów jest to, że możliwości projektu są tak naprawdę nieograniczone. Kluczem do sukcesu jest więc odpowiedni zamysł i profesjonalna egzekucja.

Indywidualna realizacja w Art Delarte
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Projekt i druk plakatów w Toruniu

W ramach realizacji kompleksowego zamówienia po wykonaniu projektu graficznego oferujemy druk plakatów w wybranym przez Państwa nakładzie i formacie.

Druk plakatów ma miejsce m.in. w Toruniu, a także przy współpracy z drukarniami partnerskimi z całego kraju. Nasze usługi kierujemy do klientów z całej Polski.

Plakaty w Art Delarte

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt

Opinie naszych klientów

Sprawdź opinie w Google ›

Zamów indywidualną wycenę ›