+48 514 521 676

biuro@artdelarte.pl

Sklepy internetowe

indywidualne sklepy internetowe

Projektowanie sklepów internetowych

Sprzedaż towarów i usług nie ogranicza się już tylko do działalności stacjonarnej. Coraz więcej firm z powodzeniem swoją sprzedaż przenosi do Internetu. Własny sklep internetowy przyczynia się do łatwiejszego dotarcia do Klientów. Możliwość szybkich zakupów i zapoznania się z pełną ofertą w jednym miejscu bez wychodzenia z domu przyciąga i zachęca potencjalnych Klientów do robienia zakupów w sklepach internetowych. Tworzymy sklepy internetowe oparte o autorskie rozwiązania graficzne i programistyczne (a także z wykorzystaniem sprawdzonego oprogramowania), dzięki czemu otrzymują Państwo sklepy w pełni zgodne z obustronnymi ustaleniami i nowoczesnymi wymaganiami.

Sklepy w Art Delarte - cennik

Indywidualny sklep internetowy Autorski sklep internetowy z indywidualną oprawą graficzną.

Platforma
Autorska / PrestaShop / WooCommerce

Indywidualny projekt
Tak

Rozpoczęcie prac
10 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
5.000 zł
6.150 zł brutto

Dodatkowe funkcjonalności Rozbudowana autorskiego sklepu internetowego.

Platforma
Autorska / PrestaShop / WooCommerce

Indywidualny projekt
Indywidualnie

Rozpoczęcie prac
Indywidualnie

Liczba poprawek
Indywidualnie

Cena netto od
Indywidualnie
-

Zamów indywidualny sklep internetowy

PDF Ogólne warunki współpracy

Indywidualne sklepy internetowe - portfolio

Sklep internetowy | Żywica epoksydowa - 4Resin Sklep internetowy | Balony na zamówienie - Bukiety Balonowe | www.bukietybalonowe.pl Sklep internetowy | Części i akcesoria samochodowe - FXspray | www.fxspray.pl Sklep internetowy | Producent Kotłów C.O. - Kotły Pleszew | www.kotlypleszew.com Sklep internetowy | Koce, odzież i akcesoria - Lapinou Sklep internetowy | Wyposażenie statków - Fontański Marine Supply | www.mapymorskie.pl Sklep internetowy | Sprzęt do domu i elektronika - Multicleaners | www.multicleaners.pl Sklep internetowy | Odzież i skarpety - OhMyFeet Sklep internetowy | Części do samochodów - Optima Cars | www.optimacars.eu Sklep internetowy | Listwy boczne do samochodów - Rider

Personalizowane sklepy internetowe bez dodatkowych opłat

Sklep internetowy to dziś twór niebanalny, pozwalający na szerokie możliwości sprzedaży online. Nasze sklepy internetowe pozwalają na w pełni indywidualne podejście do Państwa wymagań. Dzięki indywidualnemu sklepowi internetowemu otrzymają Państwo platformę, która jest zbudowana wedle przekazanych nam wytycznych zarówno programistycznych, jak i graficznych. Niewątpliwie kolejną zaletą posiadania autorskiego sklepu jest brak opłat abonamentowych, które mogą występować w przypadku gotowych rozwiązań. Za wykonanie płacą Państwo tylko raz, bez względu na późniejsze użytkowanie sklepu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Sklep internetowy na WordPress z WooCommerce

Tworzenie sklepu internetowego WooCommerce (wtyczka open source WordPressa) umożliwia właścicielowi łatwe i wygodne prowadzenie sprzedaży online różnych produktów i usług. Stworzymy doskonałą wizualnie, responsywną oraz przyjazną w odbiorze dla mobilnych konsumentów witrynę. Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych WordPress to nasza specjalność, w której się stale doskonalimy poprzez wdrażanie się w aktualne trendy i programistyczne innowacje. Przemyślaną graficznie stronę wyposażymy w udogodnienia, dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań wymagających konsumentów. W efekcie administratorzy perfekcyjnie wykonanego sklepu internetowego na WP będą mogli efektywnie realizować swój dochodowy plan biznesowy.

Projektowanie i tworzenie sklepów na WP jest dostosowane pod panujące trendy i przyjazne aktualnym wyszukiwarkom. Zadbamy, aby witryna była komfortowa, szybka i łatwa w zarządzaniu, a dla jej użytkowników - intuicyjna i prosta w obsłudze. Sklepy internetowe na WP na toruńskim rynku budujemy we współpracy B2B z doświadczonymi grafikami i programistami, którzy na co dzień kierują się kreatywnym podejściem.

Projektowanie i tworzenie sklepów na PrestaShop

Personalizowany sklep internetowy na PrestaShop to rozwiązanie dla inwestorów, którzy chcą zarządzać rozbudowaną witryną e-commerce - również wielojęzyczną i wielowalutową, o zasięgu międzynarodowym. Zadbamy o identyfikację wizualną Twojej firmy również w tym zakresie, aby wyróżnić ją spośród konkurencyjnych marek. Doskonale zaprojektowany sklep i jego poszczególne elementy graficznego (w tym np. logo), to ważna część składowa całości realizacji. Tworzymy w Toruniu unikalne projekty graficzne będące skutecznymi narzędziami marketingowymi, zwiększającymi rozpoznawalność marki także poza terenem lokalnym. W dłuższej perspektywie projektowanie i tworzenie sklepów na PrestaShop umożliwi również tworzenie spersonalizowanych kampanii marketingowych.

Ofertę projektowania i tworzenia sklepów internetowych na WordPressie i PrestaShop kierujemy zarówno do Klientów z Torunia, jak i podmiotów polskich spoza naszego miasta oraz zagranicznych partnerów. Jako firma cieszymy się ogromnym zaufaniem szerokiego grona przedsiębiorców, zadowolonych z otrzymania najwyższej jakości realizacji. Zapraszamy do kontaktu!

Rozbudowa indywidualnych sklepów internetowych

Wykonany sklep nie stawia ograniczeń w przypadku jego późniejszej rozbudowy o kolejne funkcjonalności. Jeżeli na pierwszym etapie współpracy do sklepu nie zostaną wdrożone niektóre funkcje, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostały one wdrożone w dogodnym dla Państwa terminie. Jest to kolejna zaleta autorskiego sklepu internetowego (a także WordPress i PrestaShop), ponieważ w przypadku wyboru takiego rozwiązania nie jesteśmy ograniczeni funkcjonalnościami, które przygotowali twórcy gotowego oprogramowania.

Sklepy internetowe w Art Delarte

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt