+48 514 521 676

biuro@artdelarte.pl

Sklepy internetowe


Indywidualne sklepy internetowe

Projektowanie sklepów internetowych

Sprzedaż towarów i usług nie ogranicza się już tylko do działalności stacjonarnej. Coraz więcej firm z powodzeniem swoją sprzedaż przenosi do Internetu. Własny sklep internetowy przyczynia się do łatwiejszego dotarcia do Klientów. Możliwość szybkich zakupów i zapoznania się z pełną ofertą w jednym miejscu bez wychodzenia z domu przyciąga i zachęca potencjalnych Klientów do robienia zakupów w sklepach internetowych. Tworzymy sklepy internetowe oparte o autorskie rozwiązania graficzne i programistyczne (a także z wykorzystaniem sprawdzonego oprogramowania), dzięki czemu otrzymują Państwo sklepy w pełni zgodne z obustronnymi ustaleniami i nowoczesnymi wymaganiami.

Indywidualne sklepy internetowe - portfolio

Sklep internetowy | Żywica epoksydowa - 4Resin Sklep internetowy | Balony na zamówienie - Bukiety Balonowe | www.bukietybalonowe.pl Sklep internetowy | Mapy i publikacje nautyczne - F77 | www.f77.pl Sklep internetowy | Części i akcesoria samochodowe - FXspray | www.fxspray.pl Sklep internetowy | Producent Kotłów C.O. - Kotły Pleszew Sklep internetowy | Koce, odzież i akcesoria - Lapinou Sklep internetowy | Wyposażenie statków - Fontański Marine Supply | www.mapymorskie.pl Sklep internetowy | Sprzęt do domu i elektronika - Multicleaners | www.multicleaners.pl Sklep internetowy | Części do samochodów - Optima Cars | www.optimacars.eu

Sklepy w Art Delarte - cennik

Indywidualny sklep internetowy Autorski sklep internetowy z indywidualną oprawą graficzną.

Platforma
Autorska / PrestaShop / WooCommerce

Indywidualny projekt
Tak

Rozpoczęcie prac
10 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
4.000 zł
4.920 zł brutto

Dodatkowe funkcjonalności Rozbudowa sklepu internetowego.

Platforma
Autorska / PrestaShop / WooCommerce

Indywidualny projekt
Indywidualnie

Rozpoczęcie prac
Indywidualnie

Liczba poprawek
Indywidualnie

Cena netto od
Indywidualnie
-

Zamów indywidualny sklep internetowy

PDF Ogólne warunki współpracy

Personalizowane sklepy internetowe bez dodatkowych opłat

Sklep internetowy to dziś twór niebanalny, pozwalający na szerokie możliwości sprzedaży online. Nasze sklepy internetowe pozwalają na w pełni indywidualne podejście do Państwa wymagań. Dzięki indywidualnemu sklepowi internetowemu otrzymają Państwo platformę, która jest zbudowana wedle przekazanych nam wytycznych zarówno programistycznych, jak i graficznych. Niewątpliwie kolejną zaletą posiadania autorskiego sklepu jest brak opłat abonamentowych, które mogą występować w przypadku gotowych rozwiązań. Za wykonanie płacą Państwo tylko raz, bez względu na późniejsze użytkowanie sklepu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Wykonujemy również strony internetowe
Projekty i kodowanie

Sprawdź ofertę ›

Sklep internetowy na WordPress z WooCommerce

Tworzenie sklepu internetowego WooCommerce (wtyczka open source WordPressa) umożliwia właścicielowi łatwe i wygodne prowadzenie sprzedaży online różnych produktów i usług. Stworzymy doskonałą wizualnie, responsywną oraz przyjazną w odbiorze dla mobilnych konsumentów witrynę. Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych WordPress to nasza specjalność, w której się stale doskonalimy poprzez wdrażanie się w aktualne trendy i programistyczne innowacje. Przemyślaną graficznie stronę wyposażymy w udogodnienia, dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań wymagających konsumentów. W efekcie administratorzy perfekcyjnie wykonanego sklepu internetowego na WP będą mogli efektywnie realizować swój dochodowy plan biznesowy.

Projektowanie i tworzenie sklepów na WP jest dostosowane pod panujące trendy i przyjazne aktualnym wyszukiwarkom. Zadbamy, aby witryna była komfortowa, szybka i łatwa w zarządzaniu, a dla jej użytkowników - intuicyjna i prosta w obsłudze. Sklepy internetowe na WP na toruńskim rynku budujemy we współpracy B2B z doświadczonymi grafikami i programistami, którzy na co dzień kierują się kreatywnym podejściem.

Projektowanie i tworzenie sklepów na PrestaShop

Personalizowany sklep internetowy na PrestaShop to rozwiązanie dla inwestorów, którzy chcą zarządzać rozbudowaną witryną e-commerce - również wielojęzyczną i wielowalutową, o zasięgu międzynarodowym. Zadbamy o identyfikację wizualną Twojej firmy również w tym zakresie, aby wyróżnić ją spośród konkurencyjnych marek. Doskonale zaprojektowany sklep i jego poszczególne elementy graficznego (w tym np. logo), to ważna część składowa całości realizacji. Tworzymy w Toruniu unikalne projekty graficzne będące skutecznymi narzędziami marketingowymi, zwiększającymi rozpoznawalność marki także poza terenem lokalnym. W dłuższej perspektywie projektowanie i tworzenie sklepów na PrestaShop umożliwi również tworzenie spersonalizowanych kampanii marketingowych.

Ofertę projektowania i tworzenia sklepów internetowych na WordPressie i PrestaShop kierujemy zarówno do Klientów z Torunia, jak i podmiotów polskich spoza naszego miasta oraz zagranicznych partnerów. Jako firma cieszymy się ogromnym zaufaniem szerokiego grona przedsiębiorców, zadowolonych z otrzymania najwyższej jakości realizacji. Zapraszamy do kontaktu!

Indywidualna realizacja w Art Delarte
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Rozbudowa indywidualnych sklepów internetowych

Wykonany sklep nie stawia ograniczeń w przypadku jego późniejszej rozbudowy o kolejne funkcjonalności. Jeżeli na pierwszym etapie współpracy do sklepu nie zostaną wdrożone niektóre funkcje, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostały one wdrożone w dogodnym dla Państwa terminie. Jest to kolejna zaleta autorskiego sklepu internetowego (a także WordPress i PrestaShop), ponieważ w przypadku wyboru takiego rozwiązania nie jesteśmy ograniczeni funkcjonalnościami, które przygotowali twórcy gotowego oprogramowania.

Sklepy internetowe w Art Delarte

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt

Opinie naszych klientów

Sprawdź opinie w Google ›

Zamów indywidualną wycenę ›