+48 514 521 676

biuro@artdelarte.pl

Szablony eBay


Indywidualne szablony i sklepy na eBay

Szablony eBay

eBay jest jedną z najpopularniejszych platform sprzedażowych na świecie. Główną siedzibę posiada w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, jednak jego ekspansja pozwoliła na uruchomienie platform w kilkudziesięciu krajach (w tym również w Polsce). Najpopularniejszym marketplacem w naszym kraju wciąż pozostaje Allegro, jednak eBay z czasem zdobywa coraz więcej użytkowników zarówno wśród kupujących, jak i sprzedających. Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji - każdy sprzedawca powinien posiadać swoją własną oprawę graficzną w postaci szablonu eBay.

Wykonujemy responsywne szablony aukcji eBay pod indywidualne zamówienie (również dla sprzedawców niemieckich, angielskich, francuskich i w innym dowolnym języku), dzięki czemu zamawiający otrzymuje oprawę graficzną zgodną z jego branżą, wytycznymi i preferencjami, a także dostosowaną do identyfikacji wizualnej firmy (o ile takowa istnieje). Przygotowanymi przez nas szablonami eBay można zarządzać z wysokości serwisu aukcyjnego za pomocą edytora wizualnego, a także przy wykorzystaniu kodu HTML i CSS. Tworzone szablony eBay są kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi.

Jeżeli nie mają Państwo sprecyzowanych wytycznych odnośnie realizacji - na podstawie obustronnych ustaleń stworzymy wspólną i spójną wizję szablonu eBay, który będzie tożsamy z potrzebami w Państwa firmie (szablony tworzymy również na potrzeby prywatnych sprzedawców). Na każdym etapie współpracy wypracowujemy optymalne rozwiązania, które przekładają się następnie na efekt końcowy. Nie narzucamy swojej narracji, tylko staramy się bazować na partnerskiej rozmowie, która przyniesienie jak najlepszy rezultat w postaci szablonu eBay, który wspomoże sprzedaż w Państwa firmie.

Szablony aukcji eBay - portfolio

Szablon eBay | Elektronika, kamery - 360fly Szablon eBay | Żywica epoksydowa - 4Resin Szablon eBay | Motoryzacja, akcesoria - Adventure Team Szablon eBay | Akcesoria do produkcji żywności - Alcofermbrew Szablon eBay | Poduszki do domu i ogrodu - Ampo Szablon eBay | Kosmetyki, akcesoria - Colway Szablon eBay | Skórzane kierownice, akcesoria samochodowe - Custom Steering Szablon eBay | Odzież damska i męska - Dessale Szablon eBay | Dom i ogród, wyposażenie - Domowa Sfera Szablon eBay | Odzież, moda - Eltrade Szablon eBay | Suplementy diety - Everest Nutrition Szablon eBay | Wyposażenie wnętrz, meble - EwoddCom Szablon eBay | Moda, odzież damska - Freeshion Szablon eBay | Akcesoria meblowe - Furnica Szablon eBay | Motoryzacja, części samochodowe - Goliat Szablon eBay | Żywność - GOmigo Szablon eBay | Kawa, herbata - Gray Moka Szablon eBay | Części samochodowe i silniki - Item Auto Szablon eBay | Wózki, akcesoria dla dzieci - Lionelo Szablon eBay | Legowiska, posłania dla psów i kotów - Meduza Gold Szablon eBay | Dom, pościele - Merino Wool Szablon eBay | Motoryzacja, modele samochodów - Models 1/18 Szablon eBay | Wyposażenie domu - Naczynia Olkusz Szablon eBay | Skarpety i akcesoria - Nastopy Szablon eBay | Meble, dom i ogród - Plewinski Furniture Szablon eBay | Motoryzacja i części samochodowe - Race Design Szablon eBay | Dom i ogród, odzież - Red Lychee Szablon eBay | Lampy i oświetlenie - Sollux Lighting Szablon eBay | Obuwie i odzież sportowa - sportbrands Szablon eBay | Zdrowa żywność - Sport Sense Szablon eBay | Urządzenia firmy Karcher, akcesoria - System-Karcher Szablon eBay | Meble - Vivaldi Meble Szablon eBay | Wyposażenie domu - Vulmaro Szablon eBay | Maszyny budowlane i elektronarzędzia - Wabrotech Szablon eBay | Systemy odwróconej osmozy do wody pitnej - WasserWelt

Szablony eBay w Art Delarte - cennik

Basic Realizacja 1 projektu graficznego z 5 poprawkami.

Liczba projektów
1

Rozpoczęcie prac
3 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
1.000 zł
1.230 zł brutto

Silver Realizacja 3 projektów graficznych z 5 poprawkami.

Liczba projektów
3

Rozpoczęcie prac
4 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
2.000 zł
2.460 zł brutto

Gold Realizacja 5 projektów graficznych z 5 poprawkami.

Liczba projektów
5

Rozpoczęcie prac
5 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
3.000 zł
3.690 zł brutto

Premium Przygotowanie indywidualnej oferty.

Liczba projektów
indywidualnie

Rozpoczęcie prac
indywidualnie

Liczba poprawek
indywidualnie

Cena netto od
indywidualnie
-

Zamów indywidualny szablon eBay

PDF Ogólne warunki współpracy

Od czego zależy cena szablonów na eBay?

Każdy realizowany przez nas projekt szablonu eBay tworzony jest o podstaw. Zwrot "szablon" odnosi się do kwestii związanej z tym, że może być on powielany na aukcjach i za każdym razem będzie prezentował się w takiej samej formie. Nie oznacza to jednak, że korzystamy z gotowych rozwiązań, które następnie oferujemy w takiej samej formie różnym klientom. Do każdego zamówienia szablonu eBay podchodzimy indywidualnie, a projekt graficzny przygotowywany jest od podstaw pod konkretne wytyczne na bazie obustronnych ustaleń. Dopiero po zgromadzeniu szczegółowych wytycznych przystępujemy do wyceny i realizacji.

Cena ostateczna za szablon eBay zależna jest od wielu czynników. Personalizowany szablon niesienie ze sobą indywidualne możliwości projektowania graficznego i kodowania. Na koszt szablonu eBay wpływ ma przede liczba zamówionych projektów (propozycji layoutów), jego funkcjonalności, a także stopień rozbudowania. Rozbudowa szablonu o dodatkowe, bardziej dynamiczne funkcjonalności wpłynie na cenę, ale także na samą atrakcyjność szablonu eBay. Przykładami takich funkcjonalności może być np. moduł slider, rozwijane menu, dynamiczna galeria zdjęć, czy nawigacja tabs. Możemy zrealizować szablony o różnym stopniu zaawansowania, co bezpośrednio wymiernie wpływa ostatecznie na jego cenę.

Koszt za realizację ujęty w cenniku, to kwota wyjściowa za kompleksowe przygotowanie szablonu eBay. Nie należy jednak ściśle się jej trzymać z wyżej wymienionych powodów - każdy szablon jest inny i wymaga indywidualnej analizy potrzeb i zakresu pracy koniecznej do wykonania przy danym projekcie. O wszystkich kosztach informujemy przed wykonaniem i o ile zamawiający nie zmieni wytycznych w trakcie samej realizacji, to wcześniej ustalona kwota nie ma prawa się zmienić na żadnym z etapów współpracy.

Wykonujemy również strony internetowe
Projekty i kodowanie

Sprawdź ofertę ›

Szablony aukcji eBay - profesjonalny wygląd ma znaczenie

Odpowiednia prezentacja wizualna w postaci szablonu eBay jest stosowana nie tylko ze względów estetycznych. Ma ona niezwykle istotny wpływ na prawdopodobieństwo skorzystania z oferty danego sklepu i stworzenie środowiska sprzyjającego zadowoleniu z zakupu. W przypadku tradycyjnych, stacjonarnych placówek klienci odznaczają się większymi skłonnościami do wyboru schludnych, estetycznych miejsc, w których docelowo dokonują zakupów. Nie inaczej jest, jeśli weźmie się pod uwagę warianty internetowe - tutaj również aspekt wizualny ma znaczenie i w wymierny sposób potrafi przełożyć się na zwiększenie sprzedaży, a także na zbudowanie zaufania wśród odbiorców.

Profesjonalnie wykonane szablony aukcji eBay wskazują przede wszystkim na wysokie standardy wizualne sklepu i jednocześnie zwiększają jego przejrzystość, a także podnoszą atrakcyjność prezentowanego przedmiotu sprzedaży. Wchodząc na taką aukcję konsument czuje, że nie zostanie oszukany i jest skłonny do przeglądania kolejnych ofert rzetelnego sprzedawcy. Dlatego szablon aukcji eBay - oprócz oryginalnej i ciekawej prezentacji - dodaje także wiarygodności sprzedawcy w oczach potencjalnego kupującego. Wraz z profesjonalnym wyglądem szablonu eBay w parze powinna iść także jakość sprzedawanego produktu i obsługa posprzedażowa - te aspekty są już jednak zależne od samego sprzedawcy.

Stwierdzenie, że "kupujemy oczami" jest jak najbardziej zasadne. Konsumenci lubią po prostu ładne i schludne rzeczy w atrakcyjnym opakowaniu, którym w przypadku sprzedaży w serwisie eBay jest właśnie szablon aukcji. Najniższa cena nie jest jedynym aspektem, który wpływa na chęć zakupu. Klienci czując się pewnie w trakcie zakupów w sklepie, który wzbudza poczucie zaufania są często skłonni dokonać zakupu, pomimo wyższej ceny za dany przedmiot w stosunku do konkurencyjnego sprzedawcy, który nie jest w stanie stworzyć odpowiedniego zaufania poprzez brak profesjonalnego szablonu eBay.

Responsywne szablony eBay

Podczas tworzenia szablonów na eBay bierzemy pod uwagę cechy charakterystyczne dla danej marki. Identyfikacja wizualna jest niezwykle wartościowym narzędziem przy okazji budowania wizerunku aukcji. Klienci kojarzący ich wygląd mają tendencję do powracania i dokonywania ponownych zakupów. Dlatego właśnie indywidualny szablon na eBay pomaga zwiększyć sprzedaż oraz kreować pozytywny wizerunek marki. Odznacza się on jednak pewnymi kryteriami. Projektowanie szablonów eBay wymaga znajomości obecnych standardów oraz preferencji internautów. Z perspektywy użytkownika - dobrze prezentujące się aukcje są nowoczesne oraz przyjazne wizualnie, a przede wszystkim przejrzyste.

Jednym z podstawowych warunków projektowania szablonów eBay jest ich responsywność, czyli elastyczność i możliwość dostosowywania się wielkości elementów do rozdzielczości ekranu. Nie dotyczy to jednak wersji desktopowej, ponieważ sam eBay nie oferuje responsywności dla aukcji na urządzeniach stacjonarnych (być może z czasem się to zmieni). Nie oznacza to, że responsywność należy zignorować. W przypadku szablonów eBay dotyczy ona przede wszystkim aplikacji, smartfonów i innych urządzeń mobilnych (np. tabletów). Kodując oprawę graficzną aukcji eBay trzeba mieć na względzie cały zakres możliwych wielkości - od tych najniższych występujących na urządzeniach mobilnych aż po wysokie rozdzielczości nowoczesnych monitorów.

Aby spełnić warunek skutecznej responsywności - po zakodowaniu szablonu eBay testujemy jego wygląd z wykorzystaniem różnych rozdzielczości ekranu. Dopiero po pozytywnym wyniku testów możemy uznać, że szablon jest ukończony. Projektowanie szablonów eBay wymaga znajomości obecnych standardów oraz preferencji internautów. Z perspektywy użytkownika - dobrze prezentujące się aukcje są nowoczesne oraz przyjazne wizualnie, a przede wszystkim przejrzyste. Do takich można zaliczyć te, które są responsywne i nie sprawiają odbiorcom żadnych problemów w nawigacji niezależnie od urządzenia, na którym są przeglądane.

Indywidualna realizacja w Art Delarte
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Kodowanie szablonów eBay

Współpraca z nami w zakresie projektowania indywidualnego szablonu na eBay podzielona jest na kilka etapów. Sama realizacja składa się z trzech głównych faz: projektowania, kodowania i instalacji na serwerze. Po etapie projektu graficznego i ewentualnych poprawek przechodzimy płynnie do kodowania, czyli osadzania oprawy graficznej w kodzie. Dzięki temu wszystko to, co na etapie projektowania było tylko statycznym obrazem zaczyna „nabierać życia” i stawać się dynamiczne. Serwis eBay dopuszcza do tego celu wykorzystanie tylko języka HTML i CSS. Nie ma możliwości użycia rozbudowanych skryptów z wykorzystaniem innych języków programowania (np. JavaScript).

Narzucone odgórnie ograniczenia w zakresie użycia tylko wybranych języków nie blokują nas jednak przed realizacją nowoczesnych i dynamicznych szablonów eBay. Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu i realizacji kilkuset szablonów eBay posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie właściwego budowania kodu, który na eBay będzie wyświetlał się w prawidłowy sposób zarówno pod urządzeniami stacjonarnymi, jak i mobilnymi. Daje to pewność powtarzalności wizualnej, która jest pożądana przy szablonach na eBay.

Do każdego szablonu eBay wdrażamy odpowiednie style CSS odpowiedzialne za to, w jaki sposób przeglądarki będą interpretowały szablon. Odpowiadają one m.in. za responsywność oprawy graficznej aukcji. Daje to gwarancję poprawnego wyświetlania się aukcji niezależnie od rozdzielczości ekranu, na którym są przeglądane. Ponadto dzięki sprawdzonym i przetestowanym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zaproponować niestandardowe rozwiązania, które pozytywnie wpływają na odbiór zrealizowanych szablonów eBay.

Międzynarodowe szablony eBay

Platforma sprzedaży eBay funkcjonuje w kilkudziesięciu krajach na całym świecie (nie tylko w USA i Europie). Stwarza to możliwość oferowania i sprzedaży towarów (lub usług) z wysyłką poza granice kraju domyślnej domeny, pod którą zarejestrowany jest sprzedawca. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby np. aukcje polskiego sprzedawcy wyświetliły się niemieckim użytkownikom, lub odwrotnie. W związku z tym, że eBay jest serwisem międzynarodowym – oferty sprzedawców mogą docierać do bardzo szerokiej społeczności potencjalnych odbiorców.

Powyższa kwestia stwarza całe spektrum wariantów także pod kątem realizacji szablonów eBay. Możliwości tworzenia wielojęzycznych aukcji na eBay jest kilka. Jedną z nich jest przygotowanie szablonów eBay pod każdy język z osobna. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad tym, co i gdzie pojawia się na platformie w zależności od języka, który jest aktualnie wybrany. Kolejną metodą jest przygotowanie szablonów eBay od razu w kilku wariantach językowych (np. na jednej aukcji znajduje się treść po polsku i po angielsku). Ostatnim sposobem jest skorzystanie z gotowych narzędzi eBay, które pozwalają na automatyczne tłumaczenie aukcji na wybrane języki. W ramach świadczonej przez nas usługi projektowania szablonów eBay – przygotujemy najbardziej optymalny wariant dla Państwa modelu sprzedaży.

Warto skorzystać z możliwości, które daje dotarcie do nowych odbiorców poza granicami kraju, w którym odbywa się główna sprzedaż. Badając rynki zagraniczne może się okazać, że ceny oferowanych przez nas towarów są bardzo konkurencyjne i dzięki temu w stosunkowo łatwy sposób można zwiększyć sprzedaż bez konieczności drastycznego zwiększania nakładów finansowych na reklamę. Internet, a w tym także sprzedaż na eBay stwarza spektrum możliwości, z których warto skorzystać, aby poszerzyć sprzedaż wchodząc na rynki zagraniczne. Odpowiednio zbudowany szablon eBay może przyczynić się do potencjalnego sukcesu w tym zakresie.

Zamów projekt dla siebie
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Projektowanie szablonów eBay - etapy współpracy

Etapy współpracy przy realizacji szablonów na eBay można podzielić głównie na: ustalenia (konsultacje), wycenę, projekt graficzny, ewentualne poprawki, kodowanie i instalację na serwerze. Każdy z tych etapów jest równie ważny dla osiągnięcia odpowiedniego efektu końcowego w postaci skutecznego szablonu na eBay. Szablon będzie skuteczny, jeżeli spełni swoje zadanie - przede wszystkim spowoduje wzrost sprzedaży, a także wzmocni pozytywny wizerunek firmy w Internecie. W związku z tym nie mogą być pominięte żadne kwestie, które docelowo mogą się przełożyć na finalny efekt.

W trakcie konsultacji przed wykonaniem skupiamy się na możliwie jak największej ilości szczegółów, które wpływają na cenę i sam projekt graficzny szablonu eBay. Im więcej szczegółów uda się nam ustalić na pierwszym etapie, tym dalsza współpraca będzie przebiegać sprawniej. Dzięki rzetelnym ustaleniom udaje się nam ograniczyć liczbę ewentualnych poprawek, co w docelowym rozrachunku wpływa na szybszy czas realizacji szablonu eBay. Jeżeli jednak w trakcie projektowania layout wymaga modyfikacji - część poprawek w ramach ustalonej koncepcji nakładana jest w cenie zamówienia.

Zaakceptowany przez zamawiającego projekt graficzny szablonu na eBay gotowy jest do podzielenia i osadzenia w kodzie. Wszystko to, co było przedstawiane wizualnie w trakcie projektowania przepisywane jest do kodu HTML i CSS. Ostatnim etapem jest instalacja na hostingu wskazanym przez klienta polegająca de facto na wgraniu plików oprawy graficznej na serwer, a następnie na zmianie adresów URL w kodzie HTML. Po wykonaniu tych czynności klient otrzymuje gotowy szablon eBay z możliwością zarządzania nim z wysokości serwisu aukcyjnego.

Szablony eBay w Art Delarte - co zyskujesz?

Portfolio

Cennik

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt

Zamów indywidualną wycenę ›