+48 514 521 676

biuro@artdelarte.pl

Teczki firmowe


Projektowanie i druk teczek firmowych

Projektowanie teczek firmowych

Teczki firmowe zwane również teczkami ofertowymi stanowią jedną ze składowych drukowanych materiałów reklamowych i identyfikacji wizualnej firmy. Zadaniem teczek jest gromadzenie dokumentów wewnątrz firmy, jak i przekazywanie ich klientom, czy też kontrahentom. Gdy jako klienci otrzymamy np. umowę sporządzoną z bankiem w teczce, która nie tylko wyglądem, ale również odpowiednim wykonaniem będzie wzbudzać zaufanie, to zapewne o wiele chętniej wrócimy do takiej placówki, niż gdybyśmy taki sam dokument dostali bez żadnej oprawy (np. w koszulce na dokumenty). Są to drobne elementy, jednak docelowo przekładają się one na wizerunek firmy w oczach klientów.

Projekt teczki firmowej powinien odzwierciedlać ducha firmy, dla której został przygotowany. Tak, jak i w przypadku innych drukowanych materiałów reklamowych – sama teczka również powinna swoim wyglądem nawiązywać do charakteru prowadzonej działalności. Nie ma uniwersalnego wzoru, który sprawdzi się we wszystkich przedsiębiorstwach, dlatego każda tworzona przez nas teczka firmowa jest realizowana na indywidualne zamówienie. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zaprojektowana przez nas teczka spełni ich wymagania i wpisze się w identyfikację wizualną ich firmy.

Teczki ofertowe występują standardowo w formatach pozwalających na pomieszczenie dokumentów wielkości A4. Mniejszość zamówień stanowi format A5 (połowa A4), jednak w razie potrzeby projektujemy i drukujemy również taki format teczek firmowych. Dzięki możliwością całkowitej personalizacji w ramach produkcji teczek nasi klienci mogą skorzystać z indywidualnego wykrojnika i dostosować swoje potrzeby do spersonalizowanych kształtów i formatów. Stanowi to niewątpliwie duży plus, ponieważ nie zawsze standardowe rozwiązania są wystarczające w każdej firmie.

Teczki firmowe - portfolio

Teczka firmowa | Aspol-Geo Geodezja Teczka firmowa | Berenika Szewczyk Projektowanie Wnętrz Teczka firmowa | Create Monster Teczka firmowa | DPF Expert Teczka firmowa | EstheticOrtho Gabinet Ortodontyczny Teczka firmowa | Farmator Teczka firmowa | FunCorner Teczka firmowa | Gebra Teczka firmowa | HR Development Teczka firmowa | Kaal Agencja Pracy Teczka firmowa | Kancelaria Notarialna Borzemska Teczka firmowa | Laskowska Kancelaria Prawno-Mediacyjna Teczka firmowa | Lex Tributum Biuro Rachunkowe Teczka firmowa | Liberadzka Notariusze Teczka firmowa | Marcin Chowaniec - Kancelaria Radców Prawnych Teczka firmowa | Nowa System Teczka firmowa | Pama Teczka firmowa | remium Consulting Teczka firmowa | Pro-Via Teczka firmowa | Semitrailer Teczka firmowa | Seve Teczka firmowa | Tomasz Kamiński Kancelaria Radcy Prawnego Teczka firmowa | Ziemnkiewicz Siemoń

Projektowanie teczek firmowych w Art Delarte - cennik

Basic Realizacja 1 projektu graficznego (strony zewnętrzne) z 5 poprawkami.

Liczba projektów
1

Rozpoczęcie prac
3 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
200 zł
246 zł brutto

Silver Realizacja 3 projektów graficznych (strony zewnętrzne) z 5 poprawkami.

Liczba projektów
3

Rozpoczęcie prac
4 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
400 zł
492 zł brutto

Gold Realizacja 5 projektów graficznych (strony zewnętrzne) z 5 poprawkami.

Liczba projektów
5

Rozpoczęcie prac
5 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
600 zł
738 zł brutto

Premium Przygotowanie indywidualnej oferty.

Liczba projektów
indywidualnie

Rozpoczęcie prac
indywidualnie

Liczba poprawek
indywidualnie

Cena netto od
indywidualnie
-

Zamów indywidualny projekt teczki firmowej

PDF Ogólne warunki współpracy

Od czego zależy cena projektu teczki firmowej?

Z racji indywidualizacji wszystkich usług w Art Delarte – cena za projekt teczki firmowej także podlega tym samym regułom. W powyższym cenniku zostały ujęte kwoty wyjściowe, które mogą się często okazać wiążące, jednak nie zawsze taka sytuacja będzie miała miejsce. Co zatem wpływa na cenę projektu teczki ofertowej? Przede wszystkim wybór zadruku – jednostronny, lub dwustronny. W przypadku tego pierwszego zadrukowywane są strony zewnętrzne wraz ze skrzydłem wewnętrznym, które znajduje się u dołu i po prawej stronie po otwarciu teczki firmowej.

Dwustronny projekt teczki firmowej obejmuje z kolei także strony wewnętrzne. Nie należy mylić tego z tyłem i przodem samej teczki. Dla lepszego zobrazowania zadruku – jeżeli teczkę rozłożymy „na płasko”, to wyraźnie będzie widoczny podział na strony zewnętrzne i wewnętrzne. Zadruk dwustronny, to niekiedy po prostu podwójna praca ze względu na konieczność zaprojektowania dodatkowej przestrzeni. Docelowo ma to zatem wpływ na czas pracy, a co za tym idzie – również na cenę. Czasami strony wewnętrzne zyskują tylko dodatkowy kolor, bez konieczności realizacji dodatkowych elementów graficznych – w takiej sytuacji cena za projekt teczki dwustronnej nie powinna znacząco różnić się od opcji jednostronnej.

Zakres treści koniecznej do umieszczenia, a także zdjęcia i pozostałe materiały dostarczone przez zamawiającego, które potrzebują dalszej obróbki graficznej mogą powodować podwyższenie kwoty za realizację. Im bardziej minimalistyczny design, tym kwota za projekt teczki może okazać się niższa. Przy projektach, które generują większy nakład pracy cena zawsze jest wyższa. Ostateczny koszt jest zależny od indywidualnych ustaleń, które omawiane są wraz z klientem przed realizacją projektu. Sama wycena jest bezpłatna, zatem zachęcamy do składania zapytań o indywidualny projekt teczki ofertowej dla Państwa firmy.

Wykonujemy również katalogi firmowe
Projekty i druk

Sprawdź ofertę ›

Teczka reklamowa z logo firmy - dlaczego warto?

Teczki na dokumenty z logiem firmy to integralna część identyfikacji wizualnej firmy. Choć nie każde przedsiębiorstwo decyduje się na taką formę marketingu, przynosi ona szereg korzyści. Co prawda nie jest to bezpośredni sposób na promowanie firmy w celu pozyskiwania nowych klientów, jednak teczka reklamowa jest w pewien sposób wyznacznikiem profesjonalizmu. Uniwersalny rozmiar możliwy do pomieszczenia dokumentów formatu A4 (lub realizacja z całkowicie indywidualne wykrojnika) i unikatowy design pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji.

Teczki z logiem i firmowymi kolorami spajają wizerunek przedsiębiorstwa dzięki posiadaniu różnych materiałów reklamowych (przy założeniu, że teczka jest kolejnym z nich) oraz wskazują spójność tożsamości i przekazu, który dociera do klientów. Nawet tak pozornie prosta forma, jak teczka z logo firmy może więc przekonać klienta lub partnera biznesowego o rzetelności i kompetentności danego przedsiębiorstwa. Dodatkowo częsty widok charakterystycznych dla firmy elementów (kolorystyka, logo, brand hero) sprawia, że marka zapada w pamięć, dzięki czemu klienci chętniej do niej wracają.

Dlaczego skupiamy się przede wszystkim na logo firmy w odniesieniu do teczek firmowych? Jest to integralna część identyfikacji wizualnej firmy, która widnieje na wszystkich materiałach reklamowych drukowanych (wizytówki, plakaty, papier firmowy, teczki), a także online (strona www, sklep internetowy, profile w mediach społecznościowych). Potencjalni klienci daną firmę mogą identyfikować nie tylko po nazwie, ale również po kolorach, czy też właśnie po kształcie logo. Aby uzyskać spójność firmy bardzo istotna jest jego jednolitość, bez względu na środek przekazu.

Projekt teczki ofertowej - indywidualne podejście do każdego klienta

Do każdego projektu teczki ofertowej podchodzimy indywidualnie. Na podstawie naszego doświadczenia w branży oraz wiedzy z zakresu marketingu wizualnego łączymy skuteczne i kreatywne rozwiązania, aby efekt finalny doskonale odzwierciedlał założenia projektu i ducha danej firmy. Jesteśmy elastyczni w podejściu do zamówień i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Nie narzucamy sztywno swojej wizji, zatem efekt końcowy w postaci indywidualnej teczki ofertowej jest wynikiem obustronnych ustaleń z klientem. Nie oznacza to, że nie przedstawiamy swoich koncepcji na realizację. Bynajmniej! Na etapie konsultacji zarysowujemy pierwsze pomysły na utworzenie spersonalizowanej teczki firmowej.

Staramy się rozumieć jak najlepiej wizję klienta, a swoją przedstawiamy w sposób zrozumiały dla zamawiającego. Biga, spady zewnętrzne, marginesy wewnętrzne, lakier UV – jeżeli te i inne pojęcia, niż nie mówią naszym klientom, to w prosty sposób tłumaczymy, co one oznaczają i jaki wpływ mają na docelowy druk teczki firmowej. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wykonanie indywidualnych teczek ofertowych spełniało oczekiwania klientów. Dzięki stałemu kontaktowi na etapie zamówienia opcjonalne poprawki wprowadzane są w miarę możliwości jak najszybciej, co przekłada się później na to, że cały czas „jesteśmy w projekcie”.

Stawiamy na jakość - zarówno jeśli chodzi o projekt, jak i druk teczek firmowych. Z naszymi klientami działamy na zasadzie współpracy obustronnej. To właśnie dzięki kooperacji jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzone cele, które nakreślamy przed samym wykonaniem projektu. Personalizacja rozwiązań, które spełniają oczekiwania naszych klientów wpływa na ich zadowolenie, a także na finalny efekt – wydrukowane teczki są w pełni dostosowane do potrzeb firmy, która nam zaufała i powierzyła zaprojektowanie teczki firmowej.

Indywidualna realizacja w Art Delarte
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Teczki firmowe – druk i możliwość personalizacji

Druk teczek firmowych z indywidualnego wykrojnika tworzy możliwości spersonalizowania nie tylko projektu, ale również kształtu i rozmiaru samej teczki. Standardowe teczki kończą się z reguły na dwóch bigach. Jeżeli potrzebujecie Państwo miejsca na setki dokumentów, to z pomocą przyjdzie teczka wielobigowa (biga – linia zgięcia papieru), która jest w stanie pomieścić naprawdę wiele stron. Trzy bigi, cztery, a może więcej? Wszystko zależy od zapotrzebowania zamawiającego. Dzięki możliwości personalizacji możemy stworzyć całkowicie nowy produkt pod indywidualne zamówienie.

Teczki ofertowe o niestandardowych rozmiarach zewnętrznych, a także z indywidualnym skrzydłem wewnętrznym pozwalają na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz kształtu personalizacji podlegać mogą także uszlachetnienia, które wpływają bezpośrednio na odbiór wizualny i mają związek z tym, w jaki sposób odbierana jest teczka, a co za tym idzie również firma, której logo na niej widnieje. Warto zadbać o szczegóły i chcąc wyróżnić się na tle konkurencji postawić na produkt wysokiej jakości.

Teczki ofertowe tworzone są pod konkretny wykrojnik i dlatego format teczki należy ustalić przed przystąpieniem do etapu jej projektowania. Niekiedy przy zmianie wykrojnika zrealizowany wcześniej projekt teczki wymaga tylko kosmetycznych modyfikacji, jednak wszystko zależy od szczegółów i każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. W ramach naszej oferty realizujemy zarówno projekt, jak i druk teczek ofertowych na terenie Torunia. Choć stacjonarnie działamy właśnie w Toruniu, nasza oferta skierowana jest do firm z całej Polski. Oprócz odbioru osobistego w cenie druku proponujemy wysyłkę teczek firmowych za pośrednictwem kuriera na terenie całego kraju.

Od czego zależy cena druku teczki firmowej?

Druk teczek firmowych jest nieodłącznie związany z projektem graficznym. To właśnie na etapie projektowania teczki planowane są zazwyczaj uszlachetnienia (np. lakier UV / 3D, złocenia, srebrzenia i inne dodatkowe ulepszenia druku). Każdy projekt teczki firmowej można wydrukować bez żadnych uszlachetnień na matowej kredzie (z foliowaniem, lub bez niego) i nie będzie w tym żadnego błędu, natomiast chcąc podwyższyć prestiż realizacji stosuje się dodatki, które przekładają się następnie na koszt realizacji druku. Każdy element wykraczający poza standard wpływa na cenę za druk teczki firmowej.

Dzięki wybiórczemu lakierowi UV otrzymujemy efekt połysku, który nakładany jest na folię matową (lub soft touch). Kontrastujący z matem błyszczący lakier zwiększa atrakcyjność teczki. Jeszcze większy prestiż może przynieść pogłębienie efektu lakieru UV, który możliwy jest do nałożenia jako forma 3D – tzw. lakier puchnący. Oprócz wizualnej różnicy w stosunku do zwykłego lakieru – lakier 3D jest formą, której struktura wyczuwalna jest przy dotyku miejsca, w którym ten się znajduje. Różnica wyczuwalna jest „pod palcem”. Należy przy tym pamiętać, że niekiedy mniej znaczy więcej, dlatego efekt ten należy stosować z rozwagą i faktycznie wybiórczo, ponieważ tylko wtedy uzyskamy odpowiedni efekt. Kolejne uszlachetniania tworzą kolorowe folie 3D, dzięki którym otrzymujemy na teczce wybiórcze odcienie złota, srebra, miedzi i innych kolorów.

Ważnym aspektem wpływającym na koszt produkcji teczki ofertowej jest jej rozmiar. W zależności od wyboru wielkości wykrojnika – cena między poszczególnymi opcjami może się od siebie różnić. Teczki jednobigowe / dwubigowe / wielobigowe także mogą generować dodatkowy koszt, ale nie w znaczący sposób. Gumka z zakuwkami (stosowana częściej dla teczek dwubigowych, niż dla jednobigowych) wpływa także na podniesienie ceny. Zadruk teczki z dwóch stron? Jak najbardziej możliwy, ale jest to kolejny element, który podniesienie koszt produkcji teczki firmowej. Z racji mnogości możliwości wybór odpowiedniego druku teczek firmowych nie jest niekiedy prosty. Na każdym etapie współpracy oferujemy konsultacje i bezpłatną wycenę naszych prac, zatem zachęcamy do kontaktu celem otrzymania indywidualnej wyceny za projekt i druk teczek ofertowych.

Zamów projekt dla siebie
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Teczki firmowe w Art Delarte

Portfolio

Cennik

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt

Opinie naszych klientów

Sprawdź opinie w Google ›

Zamów indywidualną wycenę ›